+38 044 204 81 13

Архів заходів

22 Квітень2019

Практичний модуль: Структуроване вирішення проблеми (SPS), методика Штурм-прорив.

Структуроване вирішення проблем (SPS) - це набір методів пошуку корінних причин виникнення проблем і втрат, розробки контрзаходів і моніторингу поліпшень.


Використання структурованого методу аналізу проблем дозволяє проводити аналіз в форматі «мозкового штурму» і виробляти варіанти рішень, що враховують всі фактори і думки.

18 Березень2019

Практичний модуль: Основи KAIZEN ™. Картування потоків створення цінності (VSM)

Карта потоків створення цінності (VSM - Value Stream Mapping) - це інструмент графічної візуалізації стану потоків створення цінності в компанії, який дуже важливий для кожного керівника. Адже відповідальність за ефективність функціонування потоку лежить саме на керівникові.

16 Листопад2018

КАЙДЗЕН. ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІ

Спікери семінару, які мають великий досвід впровадження системи Кайдзен, розкриють суть цієї філософії, як одного з підходів управління компанією, через підвищення якості роботи за рахунок скорочення втрат. 

12 Грудень2018

КАЙДЗЕН тур на фабрику JTI Україна на тему «Досвід впровадження інструментів КАЙДЗЕН» 12.12.2018

КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно з компанією «JTI Україна», за підтримки Українсько-Японського Центру НТУУ КПІ організовує КАЙДЗЕН тур на фабрику JTI Україна у м. Кременчук (Полтавська обл.). КАЙДЗЕН тур спрямований на отримання нових ідей в реалізації ощадливого виробництва на своїх підприємствах, знаходженні однодумців і, можливо, ділових партнерів на шляху впровадження КАЙДЗЕН.

21 Серпень2018

Практичний тренінг: Кайдзен - Виробництво без втрат

Втрати (яп. - MUDA)  – будь-яка діяльність, яка споживає ресурси і час, але не створює цінності. Втрати мають місце як в управлінні, так і у виробництві.

21 Вересень2018

КАЙДЗЕН - діяльність на основі принципів та правил

21-24 вересня 2018 буде проходити тренінг-курс від професора Кентаро Мінагава, який представляє Осакський технологічний інститут (OІT).

25 Липень2018

КАЙДЗЕН тур на фабрику JTI Україна на тему «Досвід впровадження інструментів КАЙДЗЕН» 25.07.2018

КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно з компанією «JTI Україна», за підтримки Українсько-Японського Центру НТУУ КПІ організовує КАЙДЗЕН тур на фабрику JTI Україна у м. Кременчук (Полтавська обл.). КАЙДЗЕН тур спрямований на отримання нових ідей в реалізації ощадливого виробництва на своїх підприємствах, знаходженні однодумців і, можливо, ділових партнерів на шляху впровадження КАЙДЗЕН.

10 Жовтень2018

Кайдзен-тур: Шлях до Кайдзен-виробництва. Досвід компанії «ТІС» 10.10.2018

КАЙДЗЕН Клуб в Україні за підтримки Кайдзен Інституту Україна спільно з компанією ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕРВІС» організовує Кайдзен-тур на підприємство в м. Бердичів. Під час візиту в компанію ТІС ви зможете перейняти успішний досвід освоєння кращих Кайдзен-інструментів, отримати пропозиції та ідеї практичної спрямованості від співробітників підприємства, поставити запитання, побачити приклади візуалізації, які можна застосувати у себе в компаніях.

07 Серпень2018

Кайдзен-тур: Розвиток Кайдзен і система LEAD шведської компанії «Lantmannen Axa» 07.08.2018

Завдяки Кайдзен-туру в компанію «Лантманнен Акса» ви зможете: відвідати одну з небагатьох компаній харчового сектору, яка успішно застосовує інструменти Кайдзен у своїй діяльності; познайомитися з системою підвищення ефективності підприємств компанії Lantmännen – LEAD; дізнатися, як компанії вдалося створити згуртовану команду, яка працює, як єдине ціле і орієнтована на досягнення спільного результату.

11 Червень2018

КАЙДЗЕН - одна з найефективніших концепцій управління компанією

КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно з Одеською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Кайдзен Інституту Україна та випускників Японського Агентства Міжнародного Співробітництва JICA організовує відкритий Кайдзен-семінар для популяризації японського стилю менеджменту та японської культури в Одесі та Одеській області.

Наші партнери
Наші клієнти