+38 044 204 81 13

Конференція: «Шлях до ефективності та лідерства на ринку»

Якщо ви бажаєте зрозуміти суть ощадливого виробництва для підвищення ефективності вашого бізнесу, знайти відповіді на питання, які пов’язані з оптимізацією бізнес-процесів та управління персоналом, якщо ви амбітні та цікавитеся інноваціями – запрошуємо вас скористатися можливістю і отримати максимум інформації щодо можливостей використання філософії КАЙДЗЕН для розвитку бізнесу в Україні. Новинкою конференції буде застосування японського стилю менеджменту в сферах експорту, продажу та фінансах.

 

 

Приходьте на конференцію «Шлях до ефективності та лідерства на ринку» та беріть з собою однодумців.

 

Чекаємо на вас у конференц-залі Харківської торгово-промислової палати (пр. Московський, 122Б, м. Харків) 23-24 травня 2019 року (09:30-18:00).

 

Реєстрація о 09:00.

 

Отримайте корисну інформацію з перших рук.

 

Деталі заходу за посиланням (програма конференції).

 

Організатор заходу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Харків, який створено на базі Харківської торгово-промислової палати, в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР.

 

Участь у Конференції БЕЗКОШТОВНА. Обов’язковою є сплата реєстраційного внеску у розмірі 200 грн. (сплата внеску не гарантує, що участь буде підтверджена) та реєстрація за посиланням 

 

Уточнюйте інформацію за тел. (057) 751-99-46, (067) 571-31-21, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , контактні особи Гайворонська Анна, Чумак Тетяна.

 

 

 

 

Наші партнери
Наші клієнти